Mute Çorap San. ve Tic. A.Ş.

TESA grup olarak inşaat sektöründe yaşadığımız ivme ve büyümeyi farklı yatırım alanlarında sürdürmek, yeni istihdam kaynakları oluşturmak ve ülkemizin sanayisine katkı sağlamak amacıyla 2017 yılında yeni bir yatırıma imza attık. Mute Çorap ile birlikte Anadolu’da üretime geçerek üretim ve ihracat rakamlarımızı 3 katına çıkarmayı ve milli sanayimizi daha ileri bir noktaya taşımayı hedefledik. Bu hedefler doğrultusunda tükenmeyen bir azimle çalışıyoruz, ülkemizi uluslararası platformda en iyi şekilde temsil etmeyi temenni ediyoruz

Askent Yapı İnşaat San. Tic. Ltd. Şti.

ASKENT YAPI, Gurubun yatırım vizyonu çerçevesinde yeni yatırım planları oluşturmak, yatırım yapılan araziler üzerinde arazi planlaması ve geliştirmesi yapmak ve pazar araştırmalarıyla desteklenmiş yeni gayrimenkul yatırımları gerçekleştirmek hususunda guruba destek vermektedir.

Temu Çorap ve Tekstil San. Tic. Ltd. Şti.

1996 yılında üretime başlayan Temu Çorap, teknolojik gelişmeleri ve yenilikleri yakından takip ederek çağın ilke ve gereksinimlerine uygun kalitede çorap üretimi gerçekleştirmektedir. Yıllık 35.000.000 çift üretim kapasitesi ile dünya ölçeğinde üretim sağlayan şirketimiz; müşteri memnuniyeti odaklı kalite politikası, son teknoloji ürünü teknik ekipmanları, her geçen gün genişleyen dinamik ekibiyle hızla büyümekte ve dünyanın ünlü hazır giyim mağazalarına satış gerçekleştirmektedir.
web sitesi

TESA Dış Tic. Ltd. Şti.

2008 yılında sektörel bir dış ticaret firması olarak kurulan TESA Dış Ticaret Ltd. Şti. iş ortağı olan imalatçı firmaların çıkarları ve büyüme hedefleri doğrultusunda hareket etmekte, her türlü faaliyetini kurumlar arası şeffaflık ilkesi doğrultusunda gerçekleştirmektedir. Uzman kadrosu ve müşteri odaklı hizmet anlayışıyla her geçen gün gelişen, ülkemizin ihracat kapasitesinin artırılmasına büyük katkı sağlayan firmamıza her yıl İHKİB (İstanbul Hazır Giyim ve Konfeksiyon İhracatçıları Birliği) tarafından ihracat ödülleri verilmektedir.