Kasım

Livza Zeytinburnu Satışa Çıkıyor

Tesa Yapı tarafından yaşama geçirilen Livza Zeytinburnu Konutları 2 bin metrekarelik arsa üzerine inşa ediliyor. 14 bin M² satılabilir alana sahip projenin inşaat büyüklüğü 19 bin metrekare olarak açıklandı.

Kasım

Livza Zeytinburnu Fiyatları 650 Bin TL’den Başlıyor

Livza Zeytinburnu proje ön talep toplamaya başladı. 2+1’den 4+1’e kadar farklı konut seçenekleri yer alan Livza Zeytinburnu fiyatları 650 bin TL’den başlıyor…

Kasım

Livza Zeytinburnu’nda Ön Talep Başladı.

TESA Yapı'nın Livza Zeytinburnu projesinde ön talep toplama dönemi başladı. 65 milyon lira yatırımla.

Kasım

Livza Zeytinburnu'nda 650 bin TL'ye 2+1!

TESA Yapı’nın 65 milyon TL yatırımla hayata geçirdiği Livza Zeytinburnu projesinde ön talep toplama dönemi başladı.1988 yılından bu yana inşaat sektöründe faaliyet gösteren ve şu anda TESA Grup çatısı altında faaliyetlerine devam eden TESA Yapı

Kasım

101 Konutlu Livza Zeytinburnu Ön Talep Topluyor

İstanbul Avrupa yakası konut projelerinden biri olarak TESA Yapı imzasıyla hayata geçirilen LİVZA Zeytinburnu projesinde ön talep toplama dönemi başladı.

Kasım

Livza Zeytinburnu Projesinde Ön Talep Dönemi Başladı

İstanbul Zetinburnu'nda yükselen Livza Zeytinburnu projesi görücüye çıktı.Tesa Yapı tarafından hayata geçirilen 'Livza' markalı konut projelerine bir yenisi daha ekleniyor.

Kasım

Livza Zeytinburnu’nda Satışlar Başladı

Tesa Yapı tarafından İstanbul İli, Zeytinburnu İlçesi, Veliefendi Mahallesi’nde hayata geçirilen Livza Zeytinburnu projesinde ön talep toplama süreci başladı.

Kasım

LİVZA Zeytinburnu Fiyat Listesi 650 Bin TL’den Başlıyor

Bölgenin özel sektör eliyle yapılan en büyük kentsel dönüşüm projesi olma özelliğiyle ön plana çıkan proje, 65 milyon TL yatırım tutarıyla Zeytinburnu’nun eşsiz lokasyonunda hayat bulacak.

Kasım
09

Livza Mahmutbey'de yaşam başladı "Son 9 Daire"

Tesa Yapı güvencesiyle tamamlanan Livza Mahmutbey'de yaşam başladı. Son fırsatlardan sizde yararlanmak istiyorsanız 2+1 ve 3.5+1 olmak üzere kalan 9 dairemiz sizleri bekliyor.

Kasım
06

"Livza Zeytinburnu" 2018 Ocak Ayında Temelleri Atılacak

Zeytinburnu'nun ilk ve en büyük kentsel dönüşüm projesi olan Livza Zeytinburnu Tesa Yapı güvencesiyle Zeytinburnu'nun en merkezi konumunda Ön talep başvuruları için sizleri bekliyor.

Kasım

Livza Zeytinburnu Satışa Çıkıyor

Tesa Yapı tarafından yaşama geçirilen Livza Zeytinburnu Konutları 2 bin metrekarelik arsa üzerine inşa ediliyor. 14 bin M² satılabilir alana sahip projenin inşaat büyüklüğü 19 bin metrekare olarak açıklandı.

Kasım

Livza Zeytinburnu İçin Ön Talep Toplanıyor!

TESA Yapı’nın 65 milyon TL yatırımla hayata geçirdiği Livza Zeytinburnu projesinde ön talep toplama dönemi başladı.

Kasım

Livza Zeytinburnu Ön Talep Topluyor! 650 bin TL'ye!

Gelen yoğun talep üzerine Livza Zeytinburnu projesinde lansmandan önce ön talep toplanmaya başlandı.

Kasım

Livza Zeytinburnu Ön Satış Fiyatları!

Livza Zeytinburnu projesi 65 milyon TL yatırım değeriyle hayata geçirildi. Tesa Yapı imzası taşıyan Livza Zeytinburnu projesi 2 bin 500 metrekare arsa alanı üzerinde yükseliyor.

Kasım

Livza Zeytinburnu Yüzde 40'a Yakın Getiri Vaat Ediyor

Yatırımcısına yüzde 40'a yakın getiri vaat eden Livza Zeytinburnu, farklı mimarisi ve sosyal donatılarıyla sakinlerine şehrin merkezinde farklı bir yaşam sunuyor.

Kasım
05

Livza Alibeyköy 2018 de Başlıyor

Tesa Yapı olarak medyanın önemini biliyor ve sizlere hem daha iyi bir hizmet sunmak hem de sizlerle daha iyi iletişim içinde olmak adına sosyal medya kanallarında sizlerle buluşuyoruz.