Kasım

Livza Zeytinburnu’nda “60 Ay 0 Faiz” Fırsatı

Zeytinburnu’nun hem ilk hem de en büyük kentsel dönüşüm projesi Livza Zeytinburnu’nda daire satışları başladı. Hem konumu hem mimarisi hem de ödeme kolaylıklarıyla yatırımcısına büyük artılar sunan bu özel proje tüm ihtiyaçlara cevap oluyor. Bankasız, kefilsiz “60 Ay 0 Faiz” imkanı ve kişiye özel esnek ödeme planlarıyla kazançlı yatırımın anahtarını sunan Livza Zeytinburnu’nda siz de yerinizi alın.

Kasım

Livza Alibeyköy’de Ön Talepler 2020’de Başlıyor

Merkezi konumu, sosyal ayrıcalıkları ve yaşam alanlarıyla büyük bir yatırım fırsatı sunacak olan Livza Alibeyköy’de ön talepler 2020'de toplanmaya başlanıyor. Ayrıcalıklı konumunun getirdiği yatırım değeriyle dikkat çeken proje, ister yatırım ister yaşam için olsun sunduğu ayrıcalıklarla öne çıkıyor.

Kasım

Livza Mahmutbey’de Yaşam Başladı

İstanbul’un en hızlı gelişen kuzey bölgesi ve yeni ulaşım merkezi olan Mahmutbey’de yer alan Livza Mahmutbey’de yaşam başladı. İstanbul’un en stratejik noktasında bulunan bu özel proje İstanbul’a ve size ayrıcalıklı bir kazanç sağlamak için göz kırpıyor. Dairelerin tamamına yakınının satıldığı ve sadece 1 dairenin kaldığı Livza Mahmutbey’deki bu ayrıcalıklı yaşama katılmak için son şans.